Volunteering Worldwide from Latvia


Not from Latvia? Find sending organisation in Your country now! You can still search for camps, but please dont fill out VEF form.


How to apply?

Starptautisks brīvprātīgā darba projekts ir iespēja gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, gan arī senioriem. Tu vari doties viens pats, ar draugu vai pat ar ģimeni. Tālāk tev soli pa solim izskaidrosim darāmo, lai piedalītos kādā no brīvprātīgā darba projktiem.

 

1. SOLIS: Tev ir jāizbrīvē laiks brīvprātīgā darba projektam. Visbiežāk tās ir divas līdz trīs nedēļas, ko saucam par nometnēm. Ir iespējams doties arī vidēja termiņa un ilgtermiņa brīvprātīgā darba projektos, kas ilgst līdz pat 12 mēnešiem.

 

2. SOLIS: Kad esi izlēmis par došanos piedzīvojumā, tev vajadzētu saprast uz kurieni tu vēlētos doties. Varbūt tu nojaut par kādu kontinentu, bet varbūt tev jau ir padomā konkrēta valsts vai pat reģions. 

 

3. SOLIS: Ir laiks izlemts par brīvprātīgā darba projekta tēmu. Tās var būt visdažādākās, sākot ar vides aizsardzību, renovāciju, sakopšanas darbiem, arheoloģiju un beidzot ar sociālo jomu. Izvēlies tādu jomu, kas tev šķiet vistuvākā un visinteresantākā. 

 

4. SOLIS: Atrodi vispiemērotākos projektus savām iespējām un interesēm. Tas var būt viens projekts, bet var arī būt vairāki projekti apceļojot vairākas valstis. Pievērs uzmanību projekta aprakstam - vai piekrīti dzīvošanas nosacījumiem, paredzētajiem darbiem. Jāpievērš arī uzmanība dalības maksai. Ir projkti, kuros ir papildus dalības maksa, kas paredzēta, lai segtu tā izdevumus. Sev interesējošos projektus tu vari meklēt STARPTAUTISKĀ BRĪVPRĀTĪGĀ DARBA DATUBĀZĒ - http://camps.jaunatnesmaidam.lv/. Jebkurā gadījumā, neskaidros jautājumus var uzdot mums: info@jaunatnesmaidam.lv un 28663569.

 

5. SOLIS: Aizpildi Volunteer Exchange Form (VEF) - http://camps.jaunatnesmaidam.lv/

 

6. SOLIS: Esam noteikuši dalības maksu 45,00 Euro, kas ir jāiemaksā biedrības "Jaunatne smaidam" bankas norēķinu kontā. Šī dalības maksa dos iespēju mums īstenot brīvprātīgā darba projektus Latvijā un attīstīt jaunus projektus sociālās iekļaušanas un vides jomās nākamajos gados. Kad būsim saņēmuši maksājumu sazināsimies ar izvēlētā projekta organizatoriem par iespēju tevi uzņemt dalībnieku sarakstā. Ja tu netiksi uzņemts nevienā no tevis izvēlētajiem projektiem, dalības maksa tiks atgriezta mēneša laikā. 

Nosaukums: Biedrība "Jaunatne smaidam"

Reģistrācijas numurs: 40008095508;

Banka: AS "Swedbank", 

S.W.I.F.T.: HABALV22; 

Konta numurs: LV53HABA0551031947856.

 

7. SOLIS: Tu saņemsi apstiprinājumu par dalību projktā, kā arī informatīvo materiālu par visu nepieciešamo dalībai projektā. Pēc veiksmīgas dalības brīvprātīgā darba projektā mēs būsim pateicīgi satikt tevi un pārrunāt gūto pieredzi, piedzīvoto, atziņas un ieteikumus.

Copyright © 2014-2016 Biedrība "Jaunatne smaidam". Visas tiesibas aizsargātas.

Login